29. 04. 2024

Čarodějnický rej

ZŠ Na Pražské po roce opět uspořádala čarodějnický rej

Dne 26. 4. 2024 proběhla na ZŠ Na Pražské tradiční čarodějnická stezka pro naše malé školáky a předškoláky, kteří na škole navštěvují kroužek angličtiny.

Paní učitelky Krandová, Šamalová, pan učitel Bečka a my, žáci šestých, sedmých a osmých ročníků, jsme připravili stezku, kterou si prošla spousta malých dětí v krásných kostýmech.

Během hodiny se naše škola změnila v čarodějnické doupě. Vyzdobili jsme chodby i třídy, ve kterých byla připravena jednotlivá stanoviště. Poté jsme se převlékli do kostýmů a čekali na první malé odvážlivce.

Na stanovištích děti plnily různé úkoly, za které dostávaly odměny. Na konci stezky pak získaly diplom a jako každým rokem i nyní si na závěr zatančily s paní učitelkou Krandovou.

Všichni účastníci se pobavili, zazpívali si, zopakovali anglická slovíčka, která se naučili během školního roku. Na jednotlivých stanovištích si vyzkoušeli mimo jiné střelbu z luku, luštění hlavolamů, hádanek, malování a především zažili spoustu legrace. Všemi stanovišti provázela hudba, která navozovala tajemnou atmosféru.

Celé odpoledne jsme si všichni užili a opět se těšíme na příští rok.

Žákyně 8. ročníku