7. B

26.   Urbánková Barbora

27.   Váňová Viktorie

28.   Volčíková Adéla

Plán činnosti třídního učitele:

Přiložené soubory:
  • PTU_7_B.doc
  • Dějepisná exkurze do Prahy

16. 10. 2017 jsme se my, třídy 7. A a 7. B, vydali na dějepisnou exkurzi do Prahy. Od školy jsme odjeli v 7:15 hodin. Během cesty jsme si užili spoustu legrace.

Jakmile jsme dojeli do našeho hlavního města, navštívili jsme Břevnovský klášter, kterým nás prováděl bratr Martin. Poté jsme se vydali na Vyšehrad, kde nám paní učitelka Fišarová řekla mnoho zajímavých informací k tomuto místu.

Dále jsme navštívili hřbitov na Vyšehradě, kde jsme měli asi půlhodinový rozchod. Odtud jsme si šli koupit lístky na metro a jeli na Chodov. Zde jsme měli opět dvě hodiny volného času. Tato zastávka nám udělala asi největší radost. Koupili jsme si občerstvení a nějaké maličkosti.

Nakonec nás řidič autobusu vyzvedl a jeli jsme zpátky domů, kde už na nás čekali rodiče.

Celý den jsme si moc užili!

Děkujeme panu učiteli Nechvátalovi a paní učitelce Fišarové za tuto zajímavou exkurzi.

Viki Váňová

Ohlédnutí za uplynulým školním rokem 2016/2017

V loňském školním roce, tedy v době, kdy jsme byli šesťáky, jsme se samozřejmě ve škole učili, hodně učili… Ale kromě toho jsme zažili mnoho nového, poznali nové spolužáky, novou třídní paní učitelku, podívali se do míst, která jsme ještě neznali, setkali se s řadou významných osobností, seznámili se se slovenskými žáky, zažili společná dobrodružství, …

Následující fotky jsou toho důkazem… 😊