Základní škola Na Pražské 1543, Pelhřimov, 393 01, tel.: +420 565 323 952, email: reditel@zs-prazska-pe.cz

Vybíjená okresní kolo  - dívky 4.-5.tř.   - 3. místo

  

 

Eva Krpejšková, Simona Ženíšková,Agáta Kadlecová,Andrea Táborská,Tereza Dománková ,Justýna Krumplová,Tereza Svobodová,Veronika Vaněčková,Zuzana Točíková,Denisa Pekárková,Sára Havlová, Nikola Kasalová  

 

 



Vybíjená chlapci 3.-5.tř. - 2. místo

                    

 

David Přibyl,Michal Razima,Jan Jírů,Robert Váňa,Matěj Krčil, Aleš Vaněček, Jakub Vacek, Josef Kurz,Ondra Bratrů,Filip Kolář, Jan Krejčí, Marek Zvolánek

 

 



Kristýna Táborská - 2. nejlepší výsledek v testování ČJ v kraji Vysočina


 

2. místo okresní soutěž ve florbale starší žáci


 

1.místo okresní soutěž ve florbale mladší žačky

 

1.místo okresní soutěž ve florbale mladší žáci

 

Anna Kovářová - 2.místo v Aj

 

3.místo-OK šachy

 

 Florbal 3.místo  v KK  a  1.místo  v  OK

 

3. místo  OK v přespolním běhu

 

2.místo-OK přespolní běh

 

2.místo OK šachy Kaňka,Mach,Vališ,Svobodová

 

2. místo OK ml. žáků ve florbale

 

1. místo v OK šachy, Edr,Kaňková,Kasalová,Přikryl


 

Okresní kolo v basketbalu starších žákyň - 1. místo - postup do krajského kola

Jílková Šárka, Masopustová Lucie, Hunalová Eva, Chválová Adéla, Štěpánová Vendula, Prokopová Klára , Drahná Johana , Plešáková Aneta


   

Lyžařský  závod  Memoriál „ Pepy“  Šlaka  8. ročník  na  Křemešníku

               

Výsledky  lyže:

 

                  6 .7. tř. dívky  - Jílková Šárka  - 2. místo                

 

                  8.9. tř. dívky – Plešáková Aneta  - 2. místo

 

                  8.9. tř. chlapci – Volčík Matek   - 1. místo

 

                                               Hubata Tomáš – 3. místo

 

Výsledky  snowboard:

 

                     6.7. tř. dívky   -   Prokopová Klára  - 2. místo

 

                      8.9.tř. chlapci -  Hledík  Ondřej -  1. místo



 

Okresní kolo ve florbalu mladších žákyň 2. kategorie - 1. místo

Augustová Alena, Kuběnová Klára, Svobodová Tereza, Krumplová Justýna, Dománková Tereza ,Točíková Zuzana, Kupcová Alžběta, Dománková Kristýna, Volčíková Adéla, Váňová Viktorie, Havlová Sára



   

Think Blue. Cup. - krajské kolo - 3.místo ve florbalu

Složení družstva: Augustová Alena, Kuběnová Klára, Krumplová Justýna, Volčíková Adéla, Havlová Sára, Dománková Kristýna,Hrdoušková Tamara,Prokopová Lucie, Váňová Viktorie, Kupcová Alžběta, Štursová Tereza


   

Běh města Pelhřimova :1. místo - Nela Nápravníková

                                              3. místo Johanka Drahná



 
Základní škola Na Pražské 1543, Pelhřimov, 393 01, tel.: +420 565 323 952, email: reditel@zs-prazska-pe.cz